Hakkımızda

Protein sipariş konusunda aradığınız kalite, güven ve fiyatlara daima ulaşacağınız adresimize hoşgeldiniz!

Biz kimiz

Her şey aslında 2019 yılında başladı..

Protein sipariş konusunda aradığınız kalite, güven ve fiyatlara daima ulaşacağınız adresimize hoşgeldiniz!

Proteinsatinal.com fitness yolculuğunuzda gerekli desteği sağlayacak kaliteli protein ve çeşitli besin takviyesi ürünlerini güvenli, hızlı ve hesaplı şekilde satın alabileceğiniz, bu konuda Türkiye’de en çok tercih edilen sitelerden biridir. Vücut geliştirme ve spor konularında ciddiyseniz sitemizden kolaylıkla protein sipariş edebilirsiniz.

Proteinsatilal.com ailesi olarak, 2019 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte ve spor tutkunlarının hayallerini, en uygun protein fiyatları ve kaliteli besin takviyeleri ürünleri ile gerçekleştirmelerine yardım etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin, aradığınız supplement, gıda takviyesi ve protein tozu ürünlere en kolay ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak her zaman ilk önceliğimiz. Çünkü sporun nasıl önemli bir tutku olduğunu biliyoruz ve biz de aynı tutkuyla sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

2, 0 B
satılan ürün
0 K
satın alan müşteri

Yüksek Kaliteli Hammaddeler

Sizler için en iyi markaları satmayı tercih ediyoruz. En yüksek kaliteli ürünlerin Tek Adresi.

Türkiye'de En Çok Tercih Edilen

Proteinsatinal.com ailemiz Türkiye'de sporcu gıda takviyeleri, supplement satışı olarak en çok tercih edilen siteler arasındadır.

Uzmanlar Tarafından Güvenilir

Güvenilir ödeme yöntemleri ve uzman kadromuz ile size her anınızda destek oluyoruz.

Kurulduğumuz günden beri

Kaliteli Hizmet ve Güvenilir Alışveriş

İlk olarak 2019 yılında Edirne’de ilk şubemizi açarak bu yolculuğa başladık. Ardından 2020 yılında proteinsatinal.com sitemizi kurarak daha geniş bir kitlenin fitness serüvenine katkı sağlamak konusunda ilk adımımızı attık.

Protein satın almak ve besin takviyesi sipariş etmek söz konusu olduğunda her zaman müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti ve güvenli alışverişi sağladık. Kısa sürede, sağladığımız bu kalite ve güven sayesinde supplement ve besin takviyeleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen sitelerinden biri haline geldik.

Şimdi, sizler için en iyi markaları ve en kaliteli ürünleri seçiyor ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ile kişisel verilerinizi koruyor ve besin takviyesi satın alırken aradığınız güveni sunuyoruz.

Uzman ve sürekli kendini güncelleyen kadromuzla her an aradığınız desteği veriyor, sorularınızı hemen cevaplıyoruz. Siparişinizi hızlı şekilde size ulaştırarak, hız kaybetmeden spor konusundaki hedeflerinize ulaşmanızı destekliyoruz.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü sporla uğraşan sayısız kişi tarafından tercih ediliyoruz. Çünkü yaptığımız işi sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutku olarak görüyor ve bu tutkumuza gerekli önemi gösteriyoruz. Müşterilerimize daima aradıkları kaliteli hizmeti sağlıyor ve sadece en iyi ürünleri satıyoruz.

Başta protein tozu olmak üzere besin takviyeleri söz konusu olduğunda uygun fiyata kaliteli ve orijinal ürünlere hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Şirket Partnerlerimiz