Protein satın al: Etkili spor aletleri

Spor yapmak isteyen her birey kullandığı aleti doğru seçmelidir. İster evde ister spor salonunda bulunun etki gösterecek aletlerin kullanmak gerekir. Özellikle de pandemi döneminde evde spor yapmak daha önemli olmuştur. Bu yüzden spor aletleri daha çok ön plana çıkmıştır. Spor aletleri ve protein satın al seçeneği artmıştır.

Protein satın al ve sipariş işlemleri her dönemde popülerliğini yitirmez. İnsanların önemli ihtiyacı olduğu için sporcular bu takviye ürünlerinden vazgeçmez. Ancak spor aletleri pandemi döneminde daha çok plana çıktı. Şimdi ise artık spor salonlarına rahat rahat gidebiliyoruz.

İster özel bir ağırlık kaldırıcı, süper yoğun bir CrossFit yardımcısı veya sakin bir yogi olun, evde en sevdiğiniz antrenmanları yapmak için güvenilir bir kuruluma sahip olmak gerekir. Gittiğiniz sağlık kulübünü veya ağırlık odası alanınızı çoğaltan bir alan yaratmak için bütçeniz olmayabilir. Ancak alma fikrine kendini adamışsan, biraz teçhizatın uzun bir yol kat etmesini sağlayabilirsiniz.

Ekipmanınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey, ilgi alanlarınız için en iyi seçenekleri elde etmektir. Neden asla kullanmayacağınız bir ekipmanı rastgele seçesiniz? Özel indirimlerin veya gösterişli trendlerin sizi yanıltmasına izin vermeyin. 

Daha önce kullandığınız teçhizatı tercih edin. Daha da önemlisi, yalnızca depolayabileceğinizi bildiğiniz şeyleri seçin. Yalnızca fitness planınıza ayrılmış tam donanımlı bir garaj spor salonuna yeriniz yoksa, genel kullanıma geri dönmek için egzersiz alanınızı bir kenara koymak isteyeceksiniz.

Elbette bunların hepsi abartı olabilir standart bir spor aletleri takımı iş görecektir. Çünkü nihayetinde bir spor salonuna ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte takviye olarak protein satın al işlemini değerlendirmek isteyeceksiniz.

Protein satın al: Genel spor alet seçimleri

Antrenmanlar geleneksel ağır kaldırmadan, HIIT antrenmanlarına, tam kapalı kardiyo teçhizatlarına, akla gelebilecek her tür antrenman için orada bir şeyler var. Tek yapmanız gereken doğru şeyleri bulmak ve kendinize bir yatırım yapmak. 

Ev spor salonu alanınızı yükseltmeye hazır mısınız? Burada, hemen hemen her tür alan ve antrenman stili için işe yarayacak seçimler içeren, kaçırılmayacak spor aletlerini paylaşacağım.

Protein satın al: En iyi ev jimnastik ekipmanı öğeleri nelerdir?

Pek çok insanın evde spor aletlerini saklamak için çok fazla yeri yok. Bu yüzden seçim yaparken dikkat edin. CAP Barbell Kaplamalı Altıgen Dambıllar, INTEY Pull Up Assist Band Egzersiz Direnç Bantları çok az yer kaplar. En iyi atlama ipi olan AIZIYUO Atlama İpi’nden daha küçük veya daha taşınabilir.

Yine de bazı egzersizler daha büyük ev jimnastiği ekipmanı gerektirir. Bunları seçmeye gelince, satın alınabilirliğe dikkat ettik. XTERRA Fitness TR200 Katlanır Koşu Bandı, kategorideki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında ucuzdur. 

En iyi ev jimnastik ekipmanı

Spor aletleri seçiminde karar tamamen size aittir. Ancak seçimlerde dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlara yukarıda kısaca değindik. Evin büyüklüğüne ve yapmak istediğini spor göre değerlendirebilirsiniz. Protein satın al seçeneği kullanırken aynı mantık olabilir. Şimdi jimnastik için en iyi ekipmanlara kısaca göz atalım.

En iyi ev jimnastik salonu ekipmanını satın alırken göz önünde bulundurulması gereken ana faktörler antrenman türü, boyutu ve fiyatıdır. 

Antrenmanlara gelince, kardiyoyu tercih ediyorsanız, bir egzersiz bisikleti veya koşu bandı düşünebilirsiniz. Güç antrenmanı yapmak istiyorsanız, dambıl ve kettlebell ev jimnastik aletlerinin popüler parçalarıdır. Tam vücut egzersizleri için, bir kürek makinesi veya eliptik makine birden fazla kas grubunu hedef alır ve kalp atış hızınızı artırır.

Ev jimnastiği ekipmanı için çok fazla alanınız olamayabilir. Boyut da düşünülmesi gereken bir şeydir. Katlanıp saklanan makineleri düşünün. Direnç bantları ve ab silindirleri, küçük ve taşınabilir iki parçadır. 

Son olarak, ne tür ev jimnastiği ekipmanı alacağınız konusunda fiyat büyük rol oynar. Neyse ki, bütçeniz kısıtlı olsun ya da savurganlık yapabilecek durumda olun, dışarıda daha fazla seçenek var. Yoga matı ve atlama ipi gibi ucuz ürünler, her türlü antrenmanda çok yönlü ve kullanışlıdır.

En iyi ev jimnastik ekipmanı nasıl seçilmektedir?

Ev jimnastiği ekipmanlarında geniş çeşitlilik olsa da, alışveriş yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli faktör şunlardır:

Amaç, güç kazanmak mı istiyorsunuz yoksa kardiyo mu? Özellikle birden fazla ekipman satın almaya gücünüz yetmiyorsa veya yeriniz yoksa, mevcut fitness ihtiyaçlarınızı karşılayan öğelere öncelik vermek isteyeceksiniz.

Spor salonu ekipmanlarının fiyatları sürekli değişiklik gösterebiliyor. Güvenlik veya kaliteden ödün vermemeniz gerekirken, dokunmatik ekranlar ve Bluetooth özellikleri gibi daha az yüksek teknoloji özelliğine sahip ürünleri seçerek genellikle paradan tasarruf edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli spor salonu ekipmanı bile bozulabilir, bu nedenle üretici veya perakendecinin sağladığı garanti türüne dikkat etmek önemlidir. Bu kıstaslar sorunlarda muhatap bulmanıza yardımcı olur. Protein satın al işlemi yaptığınızda bunu hissedebilirsiniz. Bire bir sizinle ilgilenen bir ekip çalışanları mevcut.

Protein satın al: Akıllı spor aletleri

Günümüzde artık teknolojinin gelişmesiyle akıllı spor aletlerine de ulaşabiliyoruz. Şimdi bu alanda birkaç alternatif söyleyeceğim.

En İyi Akıllı Koşu Bantları

Koşu bantları, evdeki en popüler fitness makineleridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Tek bir makinede çeşitli egzersizleri desteklerler: yürüyüş, koşu, sprint ve hatta eğimli bir makineniz varsa yürüyüş simülasyonu. Kürek makineleri, uygun teknik bilgisi olmadan yeni başlayanlar için göz korkutucu gelebilmektedir. Bisiklet koltukları tam bir baş ağrısı olabilirken, koşu bantları birçokları için daha kullanıcı dostu, erişilebilir ve rahattır, çünkü yürümek bir spordur. Aslında çoğumuzun günlük olarak yaptığı bir eylem. 

Olumsuz tarafı, koşu bantları genellikle oldukça pahalıdır, montajı karmaşıktır ve büyüktür. NordicTrack Commercial 2950, özellikle, oldukça yüksek bir tavan gerektirir. Tamamen eğimli olan kemer, yerden yaklaşık 17.25 inç yükseklikte oturuyor. Tavanınızın makine için yeterince yüksek olup olmadığını değerlendirirken bu ölçümleri ve evinizdeki en uzun kişinin boyunu göz önünde bulundurun. 

En İyi Akıllı Sabit Bisikletler

Bebeği veya uyuyan bir partneri uyandırmayacak bir fitness aleti arıyorsanız, sabit bir bisiklet düşünün. Çoğu akıllı modelin desteklediği bir çift Bluetooth kulaklıkla birleştiğinde, sessizdirler. Hepsi, koltuğa alıştığınızda ilk başta biraz rahatsızlık verir. Ancak sıcak yoga dışındaki diğer pek çok egzersiz türü, sizi bir kapalı bisiklet dersi kadar ter içinde bırakmaz.

Son olarak spor aletleri kişinin ihtiyacına göre değişir. Pek çok spor aleti bulabilmek mümkündür. Ancak imkanı olan bireylerin spor salonlarını tercih etmeleri daha iyi olacaktır. Daha verimli ve daha iyi bir spor aktivitesi için gereklidir.

Daha fazla spor daha çok güç anlamına gelir Bu sayede de karşılığını bulursunuz. Aynı zamanda protein satın al işlemini gerçekleştirerek büyümeyi artırır ve hacim genişlemesi yakalayabilirsiniz. Bunları evde sağlamak daha zor olacaktır.

Bir cevap yazın